top of page
Modern Work Space

UP EĞİTİM & DANIŞMANLIK

Küresel Çözümler

Eğitim Sınır Tanımaz

UP EĞİTİM & DANIŞMANLIK  öğrenci koçluğu ve danışmanlık alanında çağdaş, uygulanabilir çözümler sunar. Eğitim adına istemleriniz ne olursa olsun, ana okulundan doktora programlına kadar çözüm ortağınız olarak hizmet  vermekteyiz.

İletişime Geçin
İletişime Geçin

ÇALIŞMALARIMIZ

Koçluk : İstenilen hedefe ulaşmak için, koç ve danışan arasında kurulan planlı bir gelişim ilişkisidir. Kişilerin var olan potansiyelini ortaya çıkararak, ulaşılabilir hedeflere odaklanan bir öğrenme ve gelişim sürecidir.

Danışmanlık: Hedeflerinize giden yolun sınırlarını profesyonelce belirleyerek   zihinsel bulanıklığı önleme sürecidir.

Avrupa'nın  saygın  üniversitelerini yerinde göreme  tanıma organizasyonu

Yaz dil kursları ile yaz okullarını birleştiren Avrupa'nın önemli üniversitelerine katılma organizasyonu  

35 yıl emek verdiğimiz eğitim sektöründe öğrencilerimizin bireysel gelişimi için sınırlarını genişletmek amacıyla UP EĞİTİM & DANIŞMANLIK şirketini yine öğrencilerimizin desteği ile kurduk. Üstlendiğimiz tüm eğitim içerikli projelerde en önemli hedefimiz, öğrencilerimizin bakış açısını benimseyerek temel ihtiyaç ve hedeflerini anlamak oldu. Aşağıda yaptığımız çalışmaların bazı örneklerine göz atabilir, daha fazla bilgi edinmek için iletişime geçebilirsiniz.

Business Conference

İtalya’da Lisans Eğitimi 3 yıl sürmektedir. İtalya’da Lisans Eğitimini tamamen İngilizce veya İtalyanca okumak mümkündür

       UP EĞİTİM & DANIŞMANLIK italya'yı tanımanızda, lise eğitinden sonra lisans eğitimi için girişimde bulunmanızda sizlere çok yakınız.

       LTS sınavları hakkında geniş bilgi, italya'da yaz kampları eşliğinde alan tercihinize göre seçtiğiniz üniversitenin kurslarına katılım ve UP EĞİTİM & DANIŞMANLIK ofisinden akademik destek  ile hedefinize daha yakınsınız.  

italya'da üniversiteler

 • Mühendislik Eğitimi

 •  Mimarlık Eğitimi

 •  Tıp Eğitimi

 •  Hukuk Eğitim

 •  Tasarım Eğitimi

 •  Diş Hekimliği Eğitimi

 • Gastronomi Eğitimi

 •  Psikoloji Eğitimi

 •  İşletme Eğitimi

 •  İktisat Eğitimi

 •  Moda Eğitimi

 •  Siyaset Bilimi Eğitimi

 •  Ekonomi Eğitimi

 • Uluslararası İlişkiler Eğitimi

 • Dijital Pazarlama Eğitimi

Yenilikçi Bir Çözüm

Bu ölçekte üstlendiğimiz ilk proje olduğu için konuya çok dikkatli yaklaştık. Müşterimizin şirketini inceleyerek odaklı ve etkin bir çözüm oluşturduk. Daha sonra da firmanın büyümesini izledik. Çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz bu müşterimizle gelecekte daha başarılı projelere imza atmak için sabırsızlanıyoruz.

Bir Başarı Hikayesi

UP EĞİTİM & DANIŞMANLIK ile çalışan diğerleri gibi bu projede de müşterimiz neye ihtiyaç duyduğu konusunda genel bir fikre sahipti. Sahip olduğumuz uzmanlıkla hemen işe girişerek şirketin büyümesine ve gelişmesine katkı sağladık. Olağanüstü bir ilerleme sağlayan şirketin bugünlere gelmesine katkıda bulunmanın gururunu yaşıyoruz.

BAŞARI HİKAYEMİZ

Çoğu zaman öğrenciler başarılı olmak için gerekli her şeye sahip olsa da, eğitim sektöründe hızla değişen fırsatlarla karşılaşmak ister. Bu noktada  kaynağa ve desteğe ihtiyaç duyarlar.
hızla gelişen iletişim araçlarıyla küçülen dünyamızda, uzun yıllar  çalıştığımız bu UP eğitim projeden kısa sürede  kabul gören sonuçlar aldık. Bir zamanların köklü eğitim kurumlarından Antalya Koleji'nin yurt dışı projelerinde yer almakla  elde ettiğimiz olağanüstü deneyimin katkıları çok yüksek oldu.

Business Meeting

KOÇLUK

VAR OLAN POTANSİYELİNİ ORTAYA ÇIKAR.

DSC_0134.JPG

DANIŞMANLIK

Hedefinize ulaşmada profesyonel danışmanımız yanınızda

Advence Placement/AP (İleri Düzey Yerleştirme programı)

AP Çalışmanıza Akademik Destek

Advence Placement;

Amerika Birleşik Devletlerinde ( ABD) uygulanan ve oradan tüm ülkelere yayılan, eğitimde mükemmelliği hedefleyen, kapsamlı ve tüm ülkelerde yürütülen, liselerde  uygulanan uluslar arası üst düzey bir eğitim projesidir. Öğretim dili zorunlu  İngilizcedir.

        Ülkemizde de birçok lise bu programda eğitim çalışmalarına başlamıştır. Eğitim süreci 9. sınıfta başlamakta ve mezun oluncaya  kadar devem etmektedir. Süreç sonunda sınava alınan öğrenciler başarılı olduklarında yurt içinde bazı üniversitelerde bursluluk kazanabilirler. Yurtdışında ise sınavdan 5 almaları durumunda istedikleri

üniversiteye doğrudan kabul almaktadırlar  . Üniversite kapılarını aralarken ayrıcalık göreceğiniz bu süreçte profesyonel  akademik destek için yanınızdayız.

BİZİ ARAYINIZ

İletişime Geçin
Casual Business Meeting
Ana Sayfa: Biz Kimiz?

Ekibimiz

Özden  Demirdöven Polat

UP EĞİTİM & DANIŞMANLIK olarak sektörün en tecrübeli danışmanlarına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Çalışanlarımızın mesleki başarısı,  yeteneği ve tutkusu, şirketimizin başarısının temelini oluşturur. Bu nedenle   eğitim sektöründe hedefi olan  gençlerimiz adına  "çok güzel şeyler" yapıyoruz.

Kurucu Üye

Özden D. Polat 
Ortadoğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Eğitim Fakültesini Biyoloji Bölümün bitirdi. Yüksek lisansını da tamamladıktan sonra,  çalışma hayatına Antalya Kolejinde biyoloji öğretmeni olarak başladı. Çalıştığı okulların yurtiçi ve  yurtdışı okulların      eğitim projelerinde ( GLOBE- NASA okul koordinatörü, SEMEP, ECIS Sempozyumunda konuşmacı, ASE Annual konferansı) görev aldı.

 Danışman

Şinasi Polat, Ortadoğu Teknik Üniversitesini Fizik Bölümünü bitirdikten sonra iş yaşamına Antalya Anadolu Lisesinde (AAL) başladı. Sekiz yıl sonra sonra Fizik öğretmeni  olarak Özel Antalya Kolejinde eğitimin farklı kademelerinde görev aldı. Bu süre içinde Akademik Başarı Geliştirme Birimini (ABGB) kurdu.
Yurt dışı eğitim projelerinde (NICE - ECIS sempozyumu, İtalya, Hollanda, Macaristan, İspanya eğitim araştırma gezileri) yer aldı.

İtalya Çözüm Ortağımız

Mert Akkaya
2016 yılında Torino’da İtalya yolculuğuna başladı. Politecnico di Torino (PoliTO) Eğitim Fakültesini’nin Mimarlık Bölümünü bitirdi. Lisans eğitimini tamamladıktan sonra Güney İtalya'nın Puglia Bölgesinde mimar olarak çalışmaya başladı. Yüksek lisans eğitimini tamamlamak için Torino’ya geri dönen Mert hayatına İtalya'da devam etmektedir.

Bize Ulaşın


Türkiye adres

Şirinyalı mahallesi ismet gökşen caddesi 

ful apt.kat 1 daire:3 Muratpaşa/ANTALYA

İtalya adres

Mert  Akkaya

Via Principle Tommaso,43,10125 Torino TO

(+90) 242 408 18 88

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page